  • CWR06NB334KCB
CWR06NB334KCB
advertisement
Manufacturer No:
CWR06NB334KCB
HK JDW NO:
866-CWR06NB334KCB
Package:
B
Datasheet:
Description:
330nF 10% 125°C-Max -55°C-Min 12Ohm Bulk B
Step5Bar-code shipping tag
CWR06NB334KCB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Package / Case
    B
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    12Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm