  • CWR09KC334KCA
CWR09KC334KCA
advertisement
Manufacturer No:
CWR09KC334KCA
HK JDW NO:
66-CWR09KC334KCA
Package:
A
Datasheet:
Description:
330nF 10% 125°C-Max -55°C-Min 15Ohm 2-Termination Bulk A
Step5Bar-code shipping tag
CWR09KC334KCA
    Select All
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    15Ohm
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    25V
  • Size Code
    1005
  • Height
    1.27mm
  • Length
    2.54mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    A
    Bulk
  • Tolerance
    10%
    2
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    330nF
  • Depth
    1.27mm