  • CWR09MK224JBA
CWR09MK224JBA
advertisement
Manufacturer No:
CWR09MK224JBA
HK JDW NO:
66-CWR09MK224JBA
Package:
A
Datasheet:
Description:
220nF 5% 125°C-Max -55°C-Min 18Ohm 2-Termination Bulk A
Step5Bar-code shipping tag
CWR09MK224JBA
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    35V
  • Size Code
    1005
  • Height
    1.27mm
  • Length
    2.54mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    A
    Bulk
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
    2
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    220nF
  • Depth
    1.27mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-55365
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    18Ohm