  • CWR11NH684JB
CWR11NH684JB
advertisement
Manufacturer No:
CWR11NH684JB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CWR11NH684JB
Package:
Molded
Datasheet:
CWR11NH684JB
Description:
680nF 5% 125°C-Max -55°C-Min 7Ohm Tape & Reel Molded
Step5Bar-code shipping tag
CWR11NH684JB
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680nF
  • Depth
    3.2mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-55365
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    7Ohm
  • Height
    2.5mm
  • Length
    6mm