  • CWR16CC227JCHC/PR
CWR16CC227JCHC/PR
advertisement
Manufacturer No:
CWR16CC227JCHC/PR
HK JDW NO:
866-CWR16CC227JCHC/PR
Package:
H
Datasheet:
Description:
220μF 5% 125°C-Max -55°C-Min 1Ohm Tape & Reel H
Step5Bar-code shipping tag
CWR16CC227JCHC/PR
  • Package / Case
    H
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220μF
  • Depth
    3.81mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1Ohm
  • Height
    2.79mm
  • Length
    7.24mm