  • CWR16FC685MCDA/HR
CWR16FC685MCDA/HR
advertisement
Manufacturer No:
CWR16FC685MCDA/HR
HK JDW NO:
866-CWR16FC685MCDA/HR
Package:
D
Datasheet:
Description:
6.8μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 5Ohm Tape & Reel D
Step5Bar-code shipping tag
CWR16FC685MCDA/HR
  • Package / Case
    D
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8μF
  • Depth
    2.54mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    5Ohm
  • Length
    3.81mm
  • Height
    1.27mm