  • CWR16HB156KBFZ
CWR16HB156KBFZ
advertisement
Manufacturer No:
CWR16HB156KBFZ
HK JDW NO:
866-CWR16HB156KBFZ
Package:
F
Datasheet:
Description:
15μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 3Ohm Bulk F
Step5Bar-code shipping tag
CWR16HB156KBFZ
  • Package / Case
    F
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    15μF
  • Depth
    3.43mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    3Ohm
  • Height
    1.78mm
  • Length
    5.59mm