  • CWR16JH225MBBC/TR
CWR16JH225MBBC/TR
advertisement
Manufacturer No:
CWR16JH225MBBC/TR
HK JDW NO:
866-CWR16JH225MBBC/TR
Package:
B
Datasheet:
Description:
2.2μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 9Ohm Tape & Reel B
Step5Bar-code shipping tag
CWR16JH225MBBC/TR
  • Package / Case
    B
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.2μF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    9Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm