  • CWR16KH156KBGZ
CWR16KH156KBGZ
advertisement
Manufacturer No:
CWR16KH156KBGZ
HK JDW NO:
866-CWR16KH156KBGZ
Package:
G
Datasheet:
Description:
15μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 1.4Ohm Bulk G
Step5Bar-code shipping tag
CWR16KH156KBGZ
  • Package / Case
    G
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    15μF
  • Depth
    2.79mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.4Ohm
  • Height
    2.79mm
  • Length
    6.73mm