  • CWR16KH474MBAA
CWR16KH474MBAA
advertisement
Manufacturer No:
CWR16KH474MBAA
HK JDW NO:
866-CWR16KH474MBAA
Package:
A
Datasheet:
Description:
470nF 20% 125°C-Max -55°C-Min 15Ohm Bulk A
Step5Bar-code shipping tag
CWR16KH474MBAA
  • Package / Case
    A
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470nF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    15Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    2.54mm