  • CWR16MH156KCHZ/PR
CWR16MH156KCHZ/PR
advertisement
Manufacturer No:
CWR16MH156KCHZ/PR
HK JDW NO:
866-CWR16MH156KCHZ/PR
Package:
H
Datasheet:
Description:
15μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 900mOhm H
Step5Bar-code shipping tag
CWR16MH156KCHZ/PR
  • Package / Case
    H
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    15μF
  • Depth
    3.81mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    900mOhm
  • Height
    2.79mm
  • Length
    7.24mm