  • CWR26HK226KCGB\TR
CWR26HK226KCGB\TR
advertisement
Manufacturer No:
CWR26HK226KCGB\TR
HK JDW NO:
874-CWR26HK226KCGB\TR
Package:
2711 (6728 Metric)
Datasheet:
CWR26HK226KCGB\TR
Description:
22μF ±10% 275mOhm Tape & Reel (TR) 2711 (6728 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
CWR26HK226KCGB\TR
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Package / Case
    2711 (6728 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.265Lx0.110W 6.73mmx2.79mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    15V
  • Capacitance
    22μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    275mOhm
  • Failure Rate
    C (0.01%)
  • Manufacturer Size Code
    G
  • Height Seated (Max)
    0.125 3.17mm