  • CWS0905H-250T-S
CWS0905H-250T-S
advertisement
Manufacturer No:
CWS0905H-250T-S
Manufacturer:
Sunlord
HK JDW NO:
15920-CWS0905H-250T-S
Package:
Datasheet:
Description:
25uH@1kHz -40℃~+125℃ 0.12Ω 1A SMD,9.2x6x5mm Common Mode Filters ROHS