  • CY1222ME1IEF46X2A2
CY1222ME1IEF46X2A2
advertisement
Manufacturer No:
CY1222ME1IEF46X2A2
Manufacturer:
Dersonic
HK JDW NO:
16048-CY1222ME1IEF46X2A2
Package:
Datasheet:
Description:
2.2nF ±20% Y1 400VAC Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS