  • CY7C1470BV25-200BZC
CY7C1470BV25-200BZC
advertisement
Manufacturer No:
CY7C1470BV25-200BZC
HK JDW NO:
699-CY7C1470BV25-200BZC
Package:
165-LBGA
Description:
NoBL™ Memory IC NoBL™ Series
Step5Bar-code shipping tag
CY7C1470BV25-200BZC
  • Package / Case
    165-LBGA
  • Supplier Device Package
    165-FBGA (15x17)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Series
    NoBL™
  • Voltage - Supply
    2.375V~2.625V
  • Memory Size
    72Mb 2M x 36
  • Clock Frequency
    200MHz