  • CY8C24423A4-24PVXI
CY8C24423A4-24PVXI
advertisement
Manufacturer No:
CY8C24423A4-24PVXI
HK JDW NO:
699-CY8C24423A4-24PVXI
Package:
28-SSOP (0.209, 5.30mm Width)
Datasheet:
Description:
4KB 4K x 8 FLASH M8C 8-Bit Microcontroller PSOC®1 CY8C24xxx Series 28-SSOP (0.209, 5.30mm Width)
Quantity:
In Stock : 10828
Step5Bar-code shipping tag
CY8C24423A4-24PVXI
  • Package / Case
    28-SSOP (0.209, 5.30mm Width)
  • Supplier Device Package
    28-SSOP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tube
  • Series
    PSOC®1 CY8C24xxx
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Number of I/O
    24
  • Speed
    24MHz
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    2.4V~5.25V