  • D12324SVTE20V
D12324SVTE20V
advertisement
Manufacturer No:
D12324SVTE20V
HK JDW NO:
668-D12324SVTE20V
Package:
120-TQFP
Datasheet:
D12324SVTE20V
Description:
ROMless H8S/2000 16-Bit Microcontroller H8® H8S/2300 Series D12324 120 Pin 20MHz 120-TQFP
Quantity:
In Stock : 10023
Step5Bar-code shipping tag
D12324SVTE20V
    Select All
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
  • Package / Case
    120-TQFP
  • Number of Pins
    120
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C TA
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    20MHz
  • Base Part Number
    D12324
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • RAM Size
    32K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    2.7V~3.6V