  • DA10-050MP-M402
DA10-050MP-M402
advertisement
Manufacturer No:
DA10-050MP-M402
HK JDW NO:
96-DA10-050MP-M402
Package:
Datasheet:
DA10-050MP-M402
Description:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Step5Bar-code shipping tag
DA10-050MP-M402
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Published
    2017
  • Series
    DA10-M (10W)
  • Size / Dimension
    2.36Lx1.58W x 2.06 H 60.0mmx40.2mmx52.2mm
  • Applications
    ITE (Commercial), Medical
  • Efficiency
    Level VI
  • Current - Output (Max)
    2A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Input Type
    Multi-Blade (Sold Separately)
  • Output Power
    10W
  • Voltage - Output
    5V