  • DASUTCCR5004310
DASUTCCR5004310
advertisement
Manufacturer No:
DASUTCCR5004310
HK JDW NO:
664-DASUTCCR5004310
Step5Bar-code shipping tag
DASUTCCR5004310
  • Feature
    Cable - 500mm
  • Part Status
    Active
  • Termination
    4.3/10 - Female
  • Power - Max
    40W
  • Gain
    5dBi, 7dBi
  • Frequency Range
    608MHz~960MHz 1.695GHz~2.2GHz 2.3GHz~2.7GHz
  • Frequency (Center/Band)
    784MHz 1.947GHz 2.5GHz
  • Height (Max)
    0.331 8.40mm