  • DASUTCCR500MD
DASUTCCR500MD
advertisement
Manufacturer No:
DASUTCCR500MD
HK JDW NO:
664-DASUTCCR500MD
Package:
Datasheet:
DASUTCCR500MD
Step5Bar-code shipping tag
DASUTCCR500MD
  • Feature
    Cable - 500mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Termination
    Mini-DIN Female
  • Power - Max
    40W
  • Gain
    5dBi, 7dBi
  • Frequency Range
    608MHz~960MHz 1.695GHz~2.2GHz 2.3GHz~2.7GHz
  • Frequency (Center/Band)
    784MHz 1.947GHz 2.5GHz
  • Height (Max)
    0.331 8.40mm