  • DB030088BH15138BG1
DB030088BH15138BG1
advertisement
Manufacturer No:
DB030088BH15138BG1
HK JDW NO:
878-DB030088BH15138BG1
Description:
CAP FEEDTHRU 150PF 10KV AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
DB030088BH15138BG1
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~100°C
  • Size / Dimension
    1.770Diax3.465L 44.96mmx88.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    10000V 10kV
  • Capacitance
    150pF
  • Current
    30A
  • Length
    88.011mm