  • DCF222M34Y5UG6JK0A0
DCF222M34Y5UG6JK0A0
advertisement
Manufacturer No:
DCF222M34Y5UG6JK0A0
HK JDW NO:
17957-DCF222M34Y5UG6JK0A0
Description:
2.2nF ±20% -40℃~+125℃ Y1 250VAC Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS