  • DCF471K26Y5PG6BL0A0
DCF471K26Y5PG6BL0A0
advertisement
Manufacturer No:
DCF471K26Y5PG6BL0A0
Manufacturer:
SHM
HK JDW NO:
17957-DCF471K26Y5PG6BL0A0
Package:
Datasheet:
Description:
470pF ±10% X1/Y1 -40℃~+125℃ Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS