  • DCF471K34Y5PG6WL0A0
DCF471K34Y5PG6WL0A0
advertisement
Manufacturer No:
DCF471K34Y5PG6WL0A0
HK JDW NO:
17957-DCF471K34Y5PG6WL0A0
Description:
470pF ±10% X1/Y1 -40℃~+125℃ Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS