  • DCF681M30Y5UG6UK0A0
DCF681M30Y5UG6UK0A0
advertisement
Manufacturer No:
DCF681M30Y5UG6UK0A0
HK JDW NO:
17957-DCF681M30Y5UG6UK0A0
Description:
680pF ±20% X1/Y1 -40℃~+125℃ Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS