  • DCM2322E50T3160T60
DCM2322E50T3160T60
advertisement
Manufacturer No:
DCM2322E50T3160T60
Manufacturer:
Vicor Corporation
HK JDW NO:
834-DCM2322E50T3160T60
Description:
DCM2322X50T3160Y6Z EVAL BOARD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DCM2322E50T3160T60
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Series
    VI Chip® DCM®
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Voltage - Input
    9V~50V
  • Current - Output
    2.2A
  • Voltage - Output
    28V
  • Utilized IC / Part
    DCM2322x50T3160y6z
  • Supplied Contents
    Board(s)
  • Board Type
    Fully Populated
  • Power - Output
    60W