  • DF18BB1-8.000MHZ-T
DF18BB1-8.000MHZ-T
advertisement
Manufacturer No:
DF18BB1-8.000MHZ-T
Manufacturer:
MMD Components
HK JDW NO:
3954-DF18BB1-8.000MHZ-T
Package:
Description:
Crystal 8MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 70Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R