  • DFNA1001AT5
DFNA1001AT5
advertisement
Manufacturer No:
DFNA1001AT5
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-DFNA1001AT5
Package:
Datasheet:
DFNA1001AT5
Step5Bar-code shipping tag
DFNA1001AT5
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Number of Pins
    8
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    100mW
  • Number of Resistors
    4
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    50mW
  • Height
    939.8μm
  • Length
    3.9878mm
  • Width
    3.9878mm