  • DFNA2002AT0
DFNA2002AT0
advertisement
Manufacturer No:
DFNA2002AT0
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-DFNA2002AT0
Package:
DFN
Datasheet:
DFNA2002AT0
Step5Bar-code shipping tag
DFNA2002AT0
  • Package / Case
    DFN
  • Number of Pins
    8
  • Number of Terminations
    8
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    20kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    100mW