  • DH3316P-332MLD
DH3316P-332MLD
advertisement
Manufacturer No:
DH3316P-332MLD
HK JDW NO:
3194-DH3316P-332MLD
Package:
Datasheet:
DH3316P-332MLD
Step5Bar-code shipping tag
DH3316P-332MLD
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
  • Tolerance
    20%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.025Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    3.3 µH
  • Self Resonant Frequency
    75MHz