  • DLP1NDN670HL4B
DLP1NDN670HL4B
advertisement
Manufacturer No:
DLP1NDN670HL4B
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-DLP1NDN670HL4B
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DLP1NDN670HL4B
  • Packaging
    Bulk
  • JESD-609 Code
    e3
  • ECCN Code
    EAR99
  • Resistance
    67Ohm
  • Terminal Finish
    TIN
  • Additional Feature
    BAG
  • HTS Code
  • Voltage - Rated DC
    5V
  • Number of Functions
    4
  • Current Rating
    80mA
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    L1.5XB0.65XH0.45 (mm)/L0.059XB0.026XH0.018 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Insulation Resistance
    100MOhm
  • Impedance
    67Ohm
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    2.9Ohm
  • Rated Voltage
    5V
  • Height
    0.45mm
  • Length
    1.5mm