  • DN-19BPN-01-SW
DN-19BPN-01-SW
advertisement
Manufacturer No:
DN-19BPN-01-SW
Manufacturer:
ASSMANN WSW Components
HK JDW NO:
93-DN-19BPN-01-SW
Package:
Datasheet:
DN-19BPN-01-SW
Description:
BLANK PANEL 19" 1U BLACK
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DN-19BPN-01-SW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Panel
  • Material
    Metal, Steel
  • Weight
    0.672lb 304.81g
  • Published
    2010
  • Series
    DIGITUS®
  • Size / Dimension
    19.000Lx1.750W x 0.470 H 482.60mmx44.45mmx11.94mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Panel, Front
  • Color
    Black
  • Ventilation
    Non-Vented
  • Height
    11.938mm
  • Length
    482.6mm
  • Width
    44.45mm