  • DO3308P-334MLD
DO3308P-334MLD
advertisement
Manufacturer No:
DO3308P-334MLD
HK JDW NO:
3194-DO3308P-334MLD
Quantity:
In Stock : 1189
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
DO3308P-334MLD
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
    FERRITE
  • Tolerance
    20%
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    2.15Ohm
    5137
  • Rated Current-Max
    0.4A
  • Inductance-Nom (L)
    330 µH
  • Self Resonant Frequency
    5.5MHz