  • DO5022P-473MLB
DO5022P-473MLB
advertisement
Manufacturer No:
DO5022P-473MLB
HK JDW NO:
3194-DO5022P-473MLB
Package:
Datasheet:
DO5022P-473MLB
Step5Bar-code shipping tag
DO5022P-473MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 15 hours ago)
    WRAPAROUND
  • Material - Core
    Ferrite
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e4
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
    Flat Top
  • Inductance
    47 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    2.6A
  • Frequency - Self Resonant
    9MHz
  • Case/Size Code
    7160
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    86mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    47 µH
  • Height
    7.11mm
  • Length
    18.54mm
  • Width
    15.24mm