  • DOCAT020F-019.44M
DOCAT020F-019.44M
advertisement
Manufacturer No:
DOCAT020F-019.44M
HK JDW NO:
179-DOCAT020F-019.44M
Step5Bar-code shipping tag
DOCAT020F-019.44M
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.555Lx0.358W 14.10mmx9.10mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    19.44MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppb
  • Height Seated (Max)
    0.335 8.51mm