  • DOCAT050F-010.0M
DOCAT050F-010.0M
advertisement
Manufacturer No:
DOCAT050F-010.0M
HK JDW NO:
179-DOCAT050F-010.0M
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 2199
Step5Bar-code shipping tag
DOCAT050F-010.0M
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.555Lx0.358W 14.10mmx9.10mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppb
  • Height Seated (Max)
    0.335 8.51mm