  • DOCSC012F-020.0M
DOCSC012F-020.0M
advertisement
Manufacturer No:
DOCSC012F-020.0M
HK JDW NO:
179-DOCSC012F-020.0M
Step5Bar-code shipping tag
DOCSC012F-020.0M
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    DOCSC
  • Size / Dimension
    0.555Lx0.358W 14.10mmx9.10mm
  • Type
    OCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppb
  • Height Seated (Max)
    0.335 8.51mm