  • DP60100RJ
DP60100RJ
advertisement
Manufacturer No:
DP60100RJ
Manufacturer:
Widap
HK JDW NO:
14356-DP60100RJ
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DP60100RJ
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    100Ohm
  • Voltage - Test
    2kV