  • DP6010RJ
DP6010RJ
advertisement
Manufacturer No:
DP6010RJ
Manufacturer:
Widap
HK JDW NO:
14356-DP6010RJ
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DP6010RJ
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to DP6010RJ .
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    10Ohm
  • Voltage - Test
    2kV