  • DPD120030-P12/RN-TC
DPD120030-P12/RN-TC
advertisement
Manufacturer No:
DPD120030-P12/RN-TC
HK JDW NO:
193-DPD120030-P12/RN-TC
Step5Bar-code shipping tag
DPD120030-P12/RN-TC
  • Size / Dimension
    2.36Lx1.99W x 1.61 H 60.0mmx50.5mmx41.0mm
  • Max Power Dissipation
    4W
  • Max Output Current
    300mA
  • Voltage - Input
    120VAC
  • Output Current
    300mA
  • Output Power
    3.6W
  • Voltage - Output
    12V
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm
  • Height
    40.894mm