  • DPO-3.0-220
DPO-3.0-220
advertisement
Manufacturer No:
DPO-3.0-220
HK JDW NO:
770-DPO-3.0-220
Datasheet:
DPO-3.0-220
Step5Bar-code shipping tag
DPO-3.0-220
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    1.142Diax0.512W 29.00mmx13.00mm
  • Current Rating (Amps)
    3A
  • Inductance
    220μH
  • DC Resistance (DCR)
    134mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    10kHz