  • DPS120150U-P7/RN
DPS120150U-P7/RN
advertisement
Manufacturer No:
DPS120150U-P7/RN
HK JDW NO:
193-DPS120150U-P7/RN
Step5Bar-code shipping tag
DPS120150U-P7/RN
  • Mount
    Wall
  • Size / Dimension
    3.19Lx2.09W x 1.65 H 81.0mmx53.0mmx42.0mm
  • Max Power Dissipation
    18W
  • Max Output Current
    1.5A
  • Polarity
    Negative
  • Polarization
    Negative Center
  • Voltage - Input
    100V~240VAC
  • Output Current
    1.5A
  • Input Type
    Fixed Blade
  • Output Power
    18W
  • Voltage - Output
    12V
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm
  • Height
    41.91mm