  • DPX252690DT-5032B1
DPX252690DT-5032B1
advertisement
Manufacturer No:
DPX252690DT-5032B1
HK JDW NO:
769-DPX252690DT-5032B1
Package:
0402 (1005 Metric), 8 PC Pad
Description:
MULTILAYER DIPLEXER FOR 699-960M
Step5Bar-code shipping tag
DPX252690DT-5032B1
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Mount
  • Package / Case
    0402 (1005 Metric), 8 PC Pad
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Series
    DPX
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Diplexer
  • Case Code (Metric)
    1005
  • Case Code (Imperial)
  • Frequency Bands (Low / High)
    699MHz~960MHz / 1.71GHz~2.69GHz