  • DQ7545-471M
DQ7545-471M
advertisement
Manufacturer No:
DQ7545-471M
HK JDW NO:
785-DQ7545-471M
Step5Bar-code shipping tag
DQ7545-471M
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating
    260mA
  • Inductance
    470 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Current - Saturation
    260mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    3.01Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    470 µH
  • Height Seated (Max)
    4.4958mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    7.493mm