  • DSC1003AE5-100.0000
DSC1003AE5-100.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1003AE5-100.0000
HK JDW NO:
536-DSC1003AE5-100.0000
Package:
4-SMD, No Lead Exposed Pad
Step5Bar-code shipping tag
DSC1003AE5-100.0000
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead Exposed Pad
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1003
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    1.7V~3.6V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    10.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15μA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm