  • DSC1004AE2-050.0000
DSC1004AE2-050.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1004AE2-050.0000
HK JDW NO:
536-DSC1004AE2-050.0000
Package:
4-SMD, No Lead Exposed Pad
Step5Bar-code shipping tag
DSC1004AE2-050.0000
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q100
  • Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead Exposed Pad
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1004
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15μA
  • Max Supply Current
    8mA