  • DSC1033CE2-012.5000T
DSC1033CE2-012.5000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1033CE2-012.5000T
HK JDW NO:
536-DSC1033CE2-012.5000T
Step5Bar-code shipping tag
DSC1033CE2-012.5000T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1033, PureSilicon™
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    12.5MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Max Supply Current
    10mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm