  • DSC1103CE1-156.2500T
DSC1103CE1-156.2500T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1103CE1-156.2500T
HK JDW NO:
536-DSC1103CE1-156.2500T
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
OSC MEMS 156.2500MHZ LVDS SMD
Step5Bar-code shipping tag
DSC1103CE1-156.2500T
    Select All
  • Additional Feature
    STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION; DIFFERENTIAL OUTPUT; TR
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
    MEMS
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    156.25MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    95μA
  • Max Supply Current
    32mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1103
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm