  • DSC1121CM2-020.0000
DSC1121CM2-020.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1121CM2-020.0000
HK JDW NO:
536-DSC1121CM2-020.0000
Step5Bar-code shipping tag
DSC1121CM2-020.0000
    Select All
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    CMOS
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q100
  • Mount
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1121
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm