  • DSC1122BI2-150.0000T
DSC1122BI2-150.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1122BI2-150.0000T
HK JDW NO:
699-DSC1122BI2-150.0000T
Step5Bar-code shipping tag
DSC1122BI2-150.0000T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1122
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    150MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    58mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm